Płyta świecąca Evenled, wraz z ramką umożliwiającą zamocowanie i łatwą wymianę plakatu, jest wyrobem przeznaczonym do budowy wewnętrznych i zewnętrznych reklam podświetlanych. Evenled to płyta świecąca powierzchnią o grubości zaledwie 20 mm. Źródłem światła są LEDy zamocowane w profilu aluminiowym na obwodzie płyty. LEDy chronione są osłonką poliwęglanową, całość elektroniki zahermetyzowana jest żywicą.Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15 w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany powyżej adres e-mail, informacji handlowych wysyłanych przez firmę SOWAR Sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu (52-127), przy ulicy Ziemniaczanej, pod numerem 15. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówień, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Poinformowano mnie, iż podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny z prawem dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, jak również usunięcia. *

* Pola obowiązkowe

Parametry techniczne
płyty Citylight 1800x1200 mm
dwa boki podświetlane
|
cztery boki podświetlane
Uwe
~230V AC, 50 Hz
Iwe
150 mA
|
450 mA
P
2x23 W
|
3x23 W
Pf
0,6 C
Stopień ochrony
IP 64
Strumień źródła światła
2500 lm
|
7500 lm
Liczba cykli włącz/wyłącz
> 20000
Temperatura barwowa światła
6500 K
Trwałość oświetlenia
> 50000 godz.
Natężenie światła na powierzchni
600 lx
|
1400 lx
Maksymalne wymiary
20x2000x3000 mm
Zakres temperatury pracy
- 30° +50°C
karta
produktu
instrukcja
Przewidywany czas po którym jasność ledów spada o 30%.
przewidywany
czas życia
Światło LED pjawia się natychmiast po włączeniu, bez opóźnienia.
czas
włączenia
Nasze źródła światła LED nie mają elementów wymiennych, jak to ma miejsce we wszystkich inych źródłach światła.
nie zawiera
żarówek
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od rtęci i jej związków.
nie zawiera
rtęci
Lampy LED i wyroby dla reklamy są wolne od ołowiu i jej związków.
nie zawiera
ołowiu
Wyroby LED - lampy i światło dla reklamy są zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadają znak CE.
zgodny z
dyrektywami
unijnymi
Obudowy opraw oświetleniowych LED nie nagrzewają się. Dopuszczalny montaż na podłożu palnym.
dopuszczalny
montaż na
podłożu palnym
W instalacji należy zapewnić uziemienie.
zapewnić
uziemienie
Jak każde urządzenie elektroniczne podlega obowiązkowi utylizacji i recyklingu.
zakaz wyrzucania
do kosza
na śmieci
      Estetyczna ramka trzymająca plakat stanowi jednocześnie osłonę LEDów. Poliwęglan chroni PMMA przed rozbiciem i porysowaniem. Tak solidna konstrukcja pozwala na budowę zewnętrznych reklam typu Citylight, w wiatach przystankowych, przejściach, parkingach, deptakach, skwerach. Przewidywany czas życia wyrobu to min 15 lat przy świeceniu 10 godz. dziennie. To jest okres po którym jasność spada o 30%. Prawdopodobnie będzie świecił jeszcze przez długie lata. Dzięki zastosowaniu LEDów jako źródło światła tego rodzaju reklama jest bardzo energooszczędna. Dla przykładu citylight o wymiarach 2000x1200 mm potrzebuje zaledwie 75 W dając przy tym średnio 1300 lx na powierzchni. To parametry nie osiągalne w żadnej innej technologii podświetlania plakatów.
Citylight na przystankach komunikacji miejskiej, cienki jak nigdy dotąd. Płyta typu edgelight i niezawodne LEDy to zestaw nie do zdarcia.
Plakaty podświetlane, najtańsza i najbardziej skuteczna forma reklamy typu citylight, teraz trwalsza i bardziej energooszczędna dzięki podświetlaniu LED.
      W konstrukcji tego wyrobu wykorzystaliśmy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji światła LED dla reklamy. Wiemy że ma być, trwałe, energooszczędne i niezawodne. Z instalacji wyeliminowaliśmy zasilacz, element zawodny, energożerny o krótkim czasie życia, pamiętając że system jest tak słaby jak jego najsłabsze ogniwo. O jakości naszego produktu niech świadczy fakt że od wielu lat jesteśmy dostawcami tego systemu do Szwecji gdzie są instalowane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Maksymalne wymiary płyty jakie jesteśmy w stanie zrealizować są takie jak typowe wymiary płyt PMMA. Przy większych zamówieniach możliwa jest produkcja reklam o innych wymiarach. Systemy typu Evenled z wymiennym plakatem są nośnikiem reklamowym, który w krótkim czasie zastąpi grube skrzynie ze świetlówkami w których tylko małe obszary po bokach są podświetlone, a na środku ciemna plama. Evenled podświetla plakat równa jasnością na całej powierzchni.